درباره مامن یگانه حسین خانی هستم وخیلی خوشحالم که شما ازدنبال کنندگان مطالب سایت و پیج من هستید.

من تا جایی که یادمه به خوندن و نوشتن علاقه داشتم و دارم. یادمه توی بچه گی همیشه عمو امیرم از این علاقه من اطلاع داشت و همیشه برام کتاب داستان می خرید من می خوندم و هر بار حریص تر کتابهای بیشتری را طلب میکردم.

عاشق ادبیات داستان کلاسیک، روانشناسی، خودیاری و متافیزیک بودم. توی دانشگاه رشته ی مدیریت خوندم، اما یه روزی دیدم که حالم اونی نیست که در آرزوهام دنبالش می گشتم به این نتیجه رسیدم برای اینکه بتونم موفق بشم باید اول بتونم خودم رو مدیریت کنم.

الان که شما مشغول خوندن این صفحه هستین من ده سال هست دارم این مسیر رو طی میکنم و هر روز که دارم بلند میشم حس میکنم هنوز اول  راهم و چیزهای زیادی هست که باید یاد بگیرم.

عاشق سفر کردنم اما جذاب ترین سفری که داشتم سفر در درون خودم بود که سه سال طول کشید و نتیجه ی اون شد کتاب سفری در پیش است که توصیه می کنم حتما شما هم سفر در درون خودتون رو با این کتاب شروع کنید.(روی این لینک کلیک کنید)

 

گواهینامه ها و دوره های تخصصی یگانه حسینخانی

من باور دارم که همه ی ما همیشه باید در حال یادگیری مهارتهای جدید و پیاده سازی آنها در خودمان باشیم. از همین رو از سال ها پیش در این رابطه در حال تحقیق و پژوهش هستم و چشمانم را کیلومترها به دنبال کلمات نوشته شده در صدها کتاب و مقاله دوانده ام.

به همین اکتفا نکردم و در جهت بروز بودن دانش تخصصی ام از سال ها پیش در کارگاهها و دوره های ویژه که توسط مراکز معتبر دانشگاهی داخل و خارج در حوزه روانشناسی و خودشناسی بر گزار میشد شرکت و سرمایه گذاری کردم که موارد زیر بخشی از این دوره ها بوده است.

 

همه ی باورهای ما درست نیست من به این موضوع در دورانی از زندگیم پی بردم که در سخت ترین شرایط بودم.

با خودم عهد بستم که در انتهای مسیر موفقیت خودم افراد زیادی را هم به موفقیت برسانم. در همین راستا ضمن کوچینگ و مشاوره به  افرادی که نیاز به همراهی داشتند و دارند در این مسیر ادامه می دهیم.

در نتیجه اگر بتوانی خیلی خوش شانس باشی که در دستان یک زن قوی بزرگ بشوی ویک زن قدرتمند را متقاعد کنی که همسرت بشود متوجه خواهی شد که ماهیچ چیز نیستم بدون قدرت و اراده ی یک زن به همین منظور دوره زنان قدرتمند و آینده ساز، که یکی از کاربردی ترین آموزش هاست را طراحی کردیم. برای شرکت در این دوره فوق العاده کاربردی بر روی این لینک کلیک کن.

 

برای داشتن زندگی بهتر همراهمان باش.

یگانه حسینخانی